topEtusivuPå svenskaIn englishYhteystiedot
reunus

Kysy SSF:n hallituksen asiantuntijoilta:

Sovittelu varhaiskasvatuksen kentällä:
Jonna Linnanahde; jonna.linnanahde@sovittelu.com

Sovittelu kasvatuksen kentällä:
Maija Gellin; maija.gellin@sovittelu.com

Perheasioiden sovittelu:
Vaula Haavisto; vaula.haavisto@sovittelu.com
Synnöve Karvinen-Niinikoski; synnove.karvinen@helsinki.fi

Naapuruussovittelu:
Jens Gellin; jens.gellin@naapuruussovittelu.fi

Tuomioistuin sovittelu:
Antti Heikinheimo; antti.heikinheimo@sovittelijat.fi

Työyhteisösovittelu:
Timo Pehrman; timo.pehrman@innotimo.fi

Riita-asioiden ja rikosten sovittelu:
Alueelliset sovittelutoimistot löytyvät THL:n sivulta:
https://www.thl.fi/fi/web/paatoksenteko-talous-ja-palvelujarjestelma/lainsaadanto/rikos-ja-riita-asioiden-sovittelu/yhteystiedot